Blogi

Filtreeri postitusi

Kõnelemisega rikastumine

Meie elu pöörleb ümber suhtlemise, kas verbaalse või kirjaliku, aga me oleme sunnitud suhtlema teiste inimestega, sest oleme kariloomad. Meie sisemine võimekus ilmneb elades kogukondades, viibides töökollektiivides ja suheldes teiste inimestega.  Aga 19. sajandi kooliõpetus, mida siiani viljeletakse on suunatud tööliste koolitamisele, kes ei oma isiklikku häält, vaid vaikides kuulavad käske.


Loe lisaks

Viiruste vaba inimkond - liigi aretamine haigustest ja vanadusest priiks

Miks arvatakse, et vananemine on loomulik protsess ja võetakse seda, kui iseenesest mõistetavat nähtust. Palju meie seas on teabekandjaid, kes suudavad aidata inimkonnal meenutada, et me oleme surematu rass. Mida tähendab üldse surematus. See tähendab inimese võimet uuendada oma rakke nii kaua kuniks ta enam ei soovi seda teha. Hetkel me uuendame oma rakke ise seda teadvustamata aidates kaasa ka defektidele.
Loe lisaks

Me toetame helimeistreid, kauplejaid ja tundlikuma ühiskonna loojaid. Kas Sina oled see?

Meie kosmiline mälu hakkab taastuma ja ta taastub ainult läbi lubamise, kui me lubame endal tunda, aga tundmiseks on meil vaja hakata puhastuma. Iga inimene on rakukene suuremast võrgustikust. Me toimime kollektiivse mehhanismina, kuid mitte sellisel moel nagu loomad, kes lähtuvad instinktidest. Meie lähtume tundest, intelligentsist ja instinktist ühe korraga. Me suudame juhtida keha kolmest kohas, mida võib nimetada järgnevalt: südamest, peast ja kõhust.

Loe lisaks

Raha trükkimine on pettus

Kui mõtelda nüüd kuhu me oleme jõudnud oma tegevuskavaga, siis on kummaline vaadata hetkelist seisu maailmas. Fiat-valuuta on maksevahend (esindusraha), millel puudub oma -või tegelik väärtus. Mõiste “fiat” pärineb ladina keelest ja tähendab “laske seda teha.” Allikas vikipeedia.
Loe lisaks

Arhiiv

google-site-verification=uuGweYWcEfmLWamjDJwAMm46Ov05FcqlfeFgsxm55vs