Aga kui mõista, mida meil vaja on, siis me soovime rahu ja tahame leida vabaduse läbi tegude, mida teeme. Kuid tihtilugu seisame endal ees ilma, et mõistaksimegi miks.


Me oleme loonud riigid, rahvad ja pühamud, et kummardada. Me oleme leidnud ühise vara, millest on saanud uskudest püham. Ajendades meid tegema tööd ilma mõtlemata, andes enese vabaduse, et teenida miskit väljastpoolt tulenevat.

Meie kummardamise objektiks on saanud mammona, sest me elame maailma ajastul, kus on kaugenetud vaimsetest tõdedest ja õpitud väärtustama loomalikku poolt meie kehadest. Sellest hoolimata elab meis lootus ja see ei ole enam seotud inimkonna üksikisikute tahtega, vaid kollektiivse progressiga, mida veab eest planeet Maa.

On algamas ajastu, kus me väljume mineva kataklüsmidest, kuid enne, et antud tee saaks teostuda, on meil vaja anda vabaks oma kammitsad.

Meid on pandud uskuma, et me oleme oma kehale alluvad - meie keha vajab hoolitsemist, tundmist ja kogemust, kuid oma pimedas usus me unustasime keha tõelise pale.

Keha koosneb kolmest vormist, mis on kõik omavahel seotud nagu jää, vesi ja veeaur. Kolmainsus, mida kirik väljendab isa, poja ja pühavaimuna, on tegelikult aine kolm printsiipi, mis loovad neljanda ehk terviku.

Keha, Hing ja Vaim, kes töötavad üheskoos suurema eesmärgi nimel. Suutes meenutada, nende kolme aspekti võrdset vahekorda, hakkame hingama täiel rinnal ja meid enam ei takista piiratus. Just nimelt piiratud kogemus iseendast, sest me oleme keskendunud keha vajaduste rahuldamisele jättes kõrvale hinge ja vaimu vajadused.

Hing soovib hingata, tuua meie olemusse särtsu, et eluisu oleks lõputu.

Hing on kogeja nagu autojuht, kes juhib keha ja naudib seal olevat sõitu. Hing on kese, mille järgi formuleerub keha ja tema ülesandeks on võtta vastu vaimu poolt saadetavaid signaale.

Vaim omab teavet kogu meie olemuse kohta ja temalt me saame inspiratsiooni, mida me soovime hakata kogema oma eluses kehas.

Elus inimene on suveräänne, tal pole vaja vabadust seadustest kuna ta ise seisab oma vabaduses seadusest kõrgemal. Teda pole vaja toita ega riietada, sest ta oskab tunda ja leida endale vajaliku infoväljast. Loomulikult koos seda ilma kogedes on meil lõbusam, me saame teineteist riietada, kaubelda ja aidata, kuid on oluline erinevas, kas meie teod on sunnitud vajadusest või valitud vabadusest.

Hetkel elame maailma ajastul, kus tihtilugu sundmus ületab vabaduse ja me oleme sunnitud valima tegevusi loominguks, mis on seotud enese ülalpidamisega. Üks hetk me lahkume antud vajaduspõhisest ilmast ja saabume maailma, kus meil on võimalik saada otsesignaale vaimult.

Kui sind minu teemakäsitlused kõnetavad ja sul on neist kasu olnud, siis sul on võimalus mulle öelda "aitäh" ja toetada mind sümboolse summaga "tehes mulle välja smuutipausi." SIIT

Ma hakkan oma valmiva raamatu käsikirja avaldama juppide kaupa. Raamatu tööpealkiri on "Raha Alkeemia," et ennast kursis hoida raamatu kirjutamise protsessiga, olla eelisjärjekorras kui raamat ilmub, siis saad jätta oma e-posti: SIIA

Liitu meie Toortoitumise Meistriklassiga: SIIT

Meil on grupp Söö 50% rohkem värsket: SIIN

Telli omale helirännak: SIIT