Merkaba Soundhealing on 2016. aastal asutatud ettevõte. Põhilised tegevusalad on heliteraapiliste kontserdite, koolituste ja loengute pakkumine ning investeeringud keskkonnaeetilistesse aktsiatesse.

Heliteraapiline kontsertid: toimuvad gongide, kristallhelikausside ja paljude teiste muusikainstrumentidega. Inimesed kuulavad kontserdit lamades pikali asendis. Soovitatav on omal olemine võimalikult mugavaks teha. Kuna helid lähevad otse kehasse masseerides igat keha rakku.


Koolitused ja loengud:
käsitlevad teemasid, mis on meile südamelähedased sh. loengud elava toidu söömisest, heliteraapiast, rahateemadel, permakultuurist ja elektrokultuurist ning ökokülades. Koolitused aitavad praktilist infot omandada ja rakendada ning loengud inspireerivad järele proovima antud teemasid.


Investeeringud keskkonnaeetilistesse aktsiatesse põhitulu rakendamine moel, mis aitab ettevõttel kasvada ja kapitali koguda ning toetavad jätkusuutlikkusega tegelevaid ettevõtteid nende endi kasvus.

Liitu Lightyear investeerimisplatvormiga, mis on loodud Eestlaste poolt ja saanud investeeringuid Richard Branssonilt. Lightyearis on hõlbus avada oma esimene investeerimiskonto ja hakata oma raha kasvatama aktsiatesse investeerides.

Läbi liitumislingi saate luua omale konto ja esimese 50€ kandmise eest saate omale kontole 20€. https://lightyear.com/go/simo296

google-site-verification=uuGweYWcEfmLWamjDJwAMm46Ov05FcqlfeFgsxm55vs