Kommenteeri

Raha trükkimine on pettus

Kui mõtelda nüüd kuhu me oleme jõudnud oma tegevuskavaga, siis on kummaline vaadata hetkelist seisu maailmas. Fiat-valuuta on maksevahend (esindusraha), millel puudub oma -või tegelik väärtus. Mõiste “fiat” pärineb ladina keelest ja tähendab “laske seda teha.” Allikas vikipeedia.
Me oleme loonud ärilise eksperimendi, mille kolmas faas on hetkel käivitumas. Tema esimene faas oli raha väärtuse vabastamine kullast või mõnest muust väärtusest, teine faas oli 2008 aasta finantskriis, kus prinditi tohutult väärtuseta raha juurde ja loodi klassidevaheline rahaline lõhe. Kolmas faas üritab kaotada füüsilise raha ja viia kaubanduse täielikult üle digitaalsele kujule.

London on maailma rahapesu keskus, kus pestakse kogu maailma musta raha, sest Inglismaa keskpangast sai alguse tühja raha printimine. Pangale anti õigus trükkida raha aastal 1694. Antud käik oli mõnes mõttes tähenduslik kuna algas vaikne võimuvahetus kuninglikest varasalvedest privaatkaubandusele. Sisuliselt pandi algus oligarhiale.

Meie meedias mainitakse enamasti Venemaa oligarhe, kuid tegelikult toimub antud korruptiivne mudel läbi kogu maailma kaubanduse, kus teatud rikaste ladvik omab enamust maailmavaradest.

Aastal 1707 loodi Inglismaa parlament, 19. ja 20. sajandil reformeeriti parlamendi legislatsiooni mitmel korral, et vähendada kuningliku perekonna õiguseid, mis toimus samaaegselt Suurbritannia globaalse võimupositsiooni tugevnemisega. Britannias reformeeriti Läänemeresoomlaste iidne mereseadus tänapäevaseks mereseaduseks (i.k. Maritime Law).

Hiljem Suurbritannia lagunes osadeks, mis toimus osaliselt ka läbi kaubandusliku jõuladviku eraldumise. Esmalt moodustati Ameerika Ühendriigid ja hiljem mitmed teised riigid, mille seadusandlik alus põhineb mereseadusel. Antud kaubanduslik õigussüsteem on jäänud otseselt mõjutama sisuliselt kogu maailma õigust. Seega kogu kaubavahetusel põhinev õigussüsteem on seotud algse loaga Inglismaa Keskpangal trükkida paberraha.

Digiraha ajastu on kitsarinnaline plaan hävitada väärtuspõhine ühiskonnamudel, kuid suuremas plaanis aitab digiraha loomine kaevata augu oligarhilisele kaubanduslikule mudelile, kus rikkad rikastuvad ja vaesed vaesustuvad. Digirahale on loodud vastand krüptoraha, mis tagab vaba väärtuse vahetamise, kuid inimkond tüdineb täielikust digitaliseeritud kaubakäimisest ja hakkab taas kasutama taas väärismetalli kaubanduslike tehingute alusena.

Hiljem areneb antud digi -ja väärismetalli kaubandusest välja kõrgenenud sagedusel toimuv naturaalmajandus, kus mõistetakse inimeste tuumvajadusi mitte põhivajadusi. Tuumvajadused annavad loa igaühel inimkonnast väljendada oma tõelist rolli ühiskonnas läbi hinge puhta loomingu ülesande. Hetkel on luua elu läbi hinge mõnes mõttes raskendatud paljudele indiviididele. Meil valitseb teatud sorti raamistik, määrused ja rahanduslikud piirangud.

Kui sind minu teemakäsitlused kõnetavad ja sul on neist kasu olnud, siis sul on võimalus mulle öelda "aitäh" ja toetada mind sümboolse summaga "tehes mulle välja smuutipausi." SIIT

Ma hakkan oma valmiva raamatu käsikirja avaldama juppide kaupa. Raamatu tööpealkiri on "Raha Alkeemia," et ennast kursis hoida raamatu kirjutamise protsessiga, olla eelisjärjekorras kui raamat ilmub, siis saad jätta oma e-posti: SIIA

Liitu meie Toortoitumise Meistriklassiga: SIIT

Meil on grupp Söö 50% rohkem värsket: SIIN

Telli omale helirännak: SIIT

Lisa kommentaar

Email again:
google-site-verification=uuGweYWcEfmLWamjDJwAMm46Ov05FcqlfeFgsxm55vs