Kommenteeri

Me toetame helimeistreid, kauplejaid ja tundlikuma ühiskonna loojaid. Kas Sina oled see?

Meie kosmiline mälu hakkab taastuma ja ta taastub ainult läbi lubamise, kui me lubame endal tunda, aga tundmiseks on meil vaja hakata puhastuma. Iga inimene on rakukene suuremast võrgustikust. Me toimime kollektiivse mehhanismina, kuid mitte sellisel moel nagu loomad, kes lähtuvad instinktidest. Meie lähtume tundest, intelligentsist ja instinktist ühe korraga. Me suudame juhtida keha kolmest kohas, mida võib nimetada järgnevalt: südamest, peast ja kõhust.


Kuid mäletamiseks on aega jäänud vähe enne kui hakkavad toimuma protsessid, mis täielikult muudavad meie tunnetust reaalsusest. Arvame, et meie kaubanduslik maailmakord kestab igavesti, kuid varsti on meie kauplemise süsteemid täiustunud. Me õpime kauplema uute varadega, mida on varem kasutatud, kuid neid kasutatakse mõne aasta pärast uuel moel.
Osa kaubavahetusest digitaliseerub mõneks ajaks, kuid üks hetk hakkab inimkonna majandusmudel taastuma orgaaniliseks. Kuid seekord pole võimalik enam varandust ebavõrdselt jagada ega manipuleerida turu hindadega läbi liigkasu võtmise, vaid me hakkame nägema orgaanilist kingimajandust oma täiustunud vormis.

Esimese asjana mõtlen, et mina teen Sinule kingi ja Sina teed minule kingi, kuid seda mitte.

Küpse ja arenenud ühiskonna kingimajandus on hoopis midagi sügavamat. Kollektiivne teadvus tajub süsteemis olevaid üle -ja puudujääke ning korvab ülekülluse ja puuduse esmasel võimalusel. Tajudes end ühise organismina avaneb inimkonnal supervõime, milleks on teineteise abistamine.

Enne seda me sammume mõnda aega ka pärisvaradega kauplemise teel, kus üks element, mille nime ma veel ei avalda, võtab olulise rolli maailmamajanduses.

Palju me praegu abistame teineteist? Kui tihti jäetakse vanurid hätta, lapsed nutma ja mõned indiviidid lausa surema. Seda on liigagi palju meie hetke arenguetapis, aga see kõik on muutumas ja veel kiiremini, kui me hetkel suudaksime arvata. See on ka põhjus, miks ma tegelen heliteraapiaga, et kiirendada oma teekonda ja teisalt end häälestada oma algsele olemusele kogu vägivalla keskel, mida me kogeme kollektiivina.

Minu soov on näha rohkem Heli Meistreid, kes üheskoos loovad Uue Maailma Laulu, mis on tsiteering geniaalsele dokumentaalfilmile Tom Kenyonist.

Kas Sina oled üks meist, kes on otsustanud muuta iseend ja läbi selle maailmakõiksuse laulu andes loa omaenda häälele kõlamaks?

See on minu kutse Sinule, kui soovid Saada Helimeistriks, õppida Gongi mängima ja kristallkausse kasutama, siis tule liitu: www.tinyurl.com/heliteraapia

Kui sind minu teemakäsitlused kõnetavad ja sul on neist kasu olnud, siis sul on võimalus mulle öelda "aitäh" ja toetada mind sümboolse summaga "tehes mulle välja smuutipausi." SIIT

Ma hakkan oma valmiva raamatu käsikirja avaldama juppide kaupa. Raamatu tööpealkiri on "Raha Alkeemia," et ennast kursis hoida raamatu kirjutamise protsessiga, olla eelisjärjekorras kui raamat ilmub, siis saad jätta oma e-posti: SIIA

Liitu meie Toortoitumise Meistriklassiga: SIIT

Meil on grupp Söö 50% rohkem värsket: SIIN

Telli omale helirännak: SIIT

Lisa kommentaar

Email again:
google-site-verification=uuGweYWcEfmLWamjDJwAMm46Ov05FcqlfeFgsxm55vs