Kommenteeri

Viiruste vaba inimkond - liigi aretamine haigustest ja vanadusest priiks

Miks arvatakse, et vananemine on loomulik protsess ja võetakse seda, kui iseenesest mõistetavat nähtust. Palju meie seas on teabekandjaid, kes suudavad aidata inimkonnal meenutada, et me oleme surematu rass. Mida tähendab üldse surematus. See tähendab inimese võimet uuendada oma rakke nii kaua kuniks ta enam ei soovi seda teha. Hetkel me uuendame oma rakke ise seda teadvustamata aidates kaasa ka defektidele.

Me oleme lubanud oma kehadele haigestumise. Kunagi võis olla nii, et inimkonna isenditel oli võime elada tuhandeid aastaid ilma haigestumata, kuid siis tabas Maad meteoriit, mis tõi endaga kaasa hunniku võõrorganisme ehk viiruseid. Kohtumine viirustega oli esimene samm, mil inimeste kehad hakkasid nõrgenema, sest hilisematel aegadel on tekitatud ka teisigi biorelvi.
Toon välja kaks lisaks viirustele. Esimene neist on puudusteadvus: me teame, et miskit puudub meie elus, kas oleks piisavalt toitu, raha, õnne või miskit muud isendile olulist. Me hakkame seda taga ajama ja kurname keha näärmesüsteemi, mis viib keha vananemise suunal. Väga raske on neist programmidest vabaneda või tuleks meil nüüd antud “raske” tundmise programm ümber teha?

Me võime muuta oma elu ühe sekundiga, kui me seda otsustame. Teine biorelv on kehv toidukvaliteet. Toidu muutmis kava võeti teadlikult kasutusse Vana-Egiptuse ajal, kuigi märke oli juba varasemast, siis Egiptuses tehti otsus vähendadaa kogu inimkonna eluiga läbi söögi.

Mind huvitab see, kuidas me taas leiame oma surematuse allika üles ja inimene saab viibida oma kehas elusa ja tervena nii kaua kui ta soovib. Alustame väikeste sammudega rihtides 200 eluaasta suunal, kuid sealt edasi on lõpmatus juba võimalus. Ärge nüüd palun vääriti mõistke - vananemine pole halb ega surematus hea, vaid oluline on valikuvabadus, mis meilt on ajastute jooksul käest ära võetud. Nõudkem tagasi seda, mis on meile loomuomaselt oluline.

Me oleme suundumas viirusevaba inimtüübi hargnemisele, kuid selle jaoks on aeg hakata puhastama ja korrastama meie planeedi ökosüsteeme. Me oleme teel parema toidu, kaubanduse ja eluviisi poole.

See on minu kutse Sinule, kui soovid Saada Helimeistriks, õppida Gongi mängima ja kristallkausse kasutama, siis tule liitu: www.tinyurl.com/heliteraapia

Kui sind minu teemakäsitlused kõnetavad ja sul on neist kasu olnud, siis sul on võimalus mulle öelda "aitäh" ja toetada mind sümboolse summaga "tehes mulle välja smuutipausi." SIIT

Ma hakkan oma valmiva raamatu käsikirja avaldama juppide kaupa. Raamatu tööpealkiri on "Raha Alkeemia," et ennast kursis hoida raamatu kirjutamise protsessiga, olla eelisjärjekorras kui raamat ilmub, siis saad jätta oma e-posti: SIIA

Meil on grupp Söö 50% rohkem värsket: SIIN

Telli omale helirännak: SIIT

Liitu meie Toortoitumise Meistriklassiga: SIIT

Tutvu Elumaitse kodulehega: http://www.elumaitse.ee

Lisa kommentaar

Email again:
google-site-verification=uuGweYWcEfmLWamjDJwAMm46Ov05FcqlfeFgsxm55vs