Blogi

Filtreeri postitusi

Me toetame helimeistreid, kauplejaid ja tundlikuma ühiskonna loojaid. Kas Sina oled see?

Meie kosmiline mälu hakkab taastuma ja ta taastub ainult läbi lubamise, kui me lubame endal tunda, aga tundmiseks on meil vaja hakata puhastuma. Iga inimene on rakukene suuremast võrgustikust. Me toimime kollektiivse mehhanismina, kuid mitte sellisel moel nagu loomad, kes lähtuvad instinktidest. Meie lähtume tundest, intelligentsist ja instinktist ühe korraga. Me suudame juhtida keha kolmest kohas, mida võib nimetada järgnevalt: südamest, peast ja kõhust.

Loe lisaks

Lähis-Idas vaimsus

Märgates, mis toimub globaalsel tasandil, tekib arusaamine, et toimub suurem mäng inimeste teadvuse ja tõega, mida meile on näidatud. Farsi keeles, mida kõneldakse Iraanis, on teada tuntud termin toortoitlaste kohta, kes söövad ainult elavat ja vägivallatut toitu. Sest antud kultuuris on tuhandeid aastaid söödud värsket ja elavat toitu. Kuid vaadates, mida Lääne meedia esitleb Lähis-Idas toimuva kohta, tekib hämming. Loomulikult on seal toimumas mitu kriisi, kuid peame meeles, et need on aluse saanud Läänemaailma ahnusest.
Loe lisaks

Kas toortoitumine sobib meie külma talve?

Õnneks me ei ela õues. Elame siiski suhteliselt troopilistes tubastes tingimustes ning õues veedame talvisel ajal vähem aega kui isegi võiks. Ka topime ennast paksult riidesse enne toast väljumist, et kehal oleks soe. Siiski soovime veel soojendada ennast ka toidu ja soojade jookidega.
Loe lisaks
google-site-verification=uuGweYWcEfmLWamjDJwAMm46Ov05FcqlfeFgsxm55vs