Kommenteeri

Kevadised tööd aias

Meie eelmine kasvuhoone hakkas lagunema pärast esimest tormi ja oi kuidas ta siis hakkas lagunema! Ta hävines tormis. Kolm tormi ja Palram on risu. Seega õppetund: ära kunagi osta Iisraelist risusid.


Tegelikult teema on seotud usaldusega. Ma usun sinisilmselt inimesi kuna ise soovin tõtt rääkida ja mulle aetakse igasugust jama. Selle tulemusel olen lollid kohustused endale võtnud.

Eile aias puid naksutades hakkas mõte lendama ja tahaks kohe teostada suurt visiooni. Ma olen nii praktiline inimene, et soovin kohe asju järele proovida.

Mirjam rääkis, et teeks tagumise ukse kohale diivani raami. Ma olin nagu okei, kuidas ma kell 22.00 uneajal saaksin hakata seda tegema..

Paari päeva pärast hakkan labidaga kaevama vundamenti kuppelhoonele. Samas tema vastas seisab vana kasvuhoone vundament.

Kas kasutada üleeelmise hoone klaase ja ehitada puidust raam või hoopis puurida metalli sisse augud, et teha kaarkasvuhoone veetorudest.

Mõlemad võimalused on ahvatlevad. Ja issand kuidas tahaks oliivipuusid, viigipuusid ja viinapuid. Panna kasvuhoonesse (tesse) kasvama. Võib-olla oleks vaja Eestist ära kolida ja osta Sitsiiliasse 1€ maja.

Tegelikult ma usun, et siin saab ka kõik ägedad süsteemid toimima panna. Jundap soojendusega maja/kasvuhoone. Elektrokultuuriga kasvasid minu peasuurused peedid. 😮 Tehke järgi.

Patreonis leiad Merkaba Soundhealingu: SIIT
NB! Mul on pakkumine maksa igakuu tasu ja käi nii palju helirännakutel kui soovid. 😉

Liitu meie Toortoitumise Meistriklassiga: SIIT

Meil on grupp Söö 50% rohkem värsket: SIIN

Telli omale helirännak: SIIT

Lisa kommentaar

Email again:
google-site-verification=uuGweYWcEfmLWamjDJwAMm46Ov05FcqlfeFgsxm55vs