Miks meil Siin Eestis asjad murenevad kuna me muretseme omale asju. Väga lihtne! Tegelikult ma olen oma loomult hästi murevaba, aga see on sellepärast, et minu sünnipärane häälestus on selline. Ma oskan luua tänasesse päeva, praegusesse hetke ja homse osas olen täitsa ükskõikne.
Kuid ma ei ela keskajas.. ajalugu oli lemmik aine koolis ja siiani huvitab kogeda minevikku.

Aga vahepeal heidan pilgu maailma asjadele läbi meedia või jutud, mida kuulen. Eile jäin öösse huvitava mõttega, et sõjaoht kisendab meie läheduses, aga ma ei tunne nii.

Minu tunne on miski teine. Võib-olla olen ka sellepärast viimasel ajal aktiveerunud. Teen teile masspostitusi helirännakute, toitumise ja pakkumiste suhtes. "Muuda oma elu ühe hingetõmbega." Üks asi, mida tunnen, on tõesti see, et meid on pihtide vahele võetud..

Pihtide vahele võetud meie endi seljataguse ehk Euroopa Liidu ja jutumärkides "vabariigi" valitsuse poolt.

Õnneks see ei häiri mind, et toimuvad poliitilised mahhinatsioonid kuna meie õigusriigid nagunii põhinevad pettustel. See on teater kulla inimene! Aga ma tunnen, et siinset rahvast on vaja paitada, ei mitte aidata, vaid paitada.

Teha energeetilist puhastust, mis viivad inimesi selgetele tegudele, sest isegi piiblist võib välja lugeda, et meie usk on elada praeguses hetkes uskumata tulevaseid tuuli. Meie loome praegust kogemust ja kõik muu kujuneb hetke mõjudel.

Seega on ülioluline praegusel hetkel end häälestada, otsida sfääre, kus hingel on head olla ja keha hakkab mõnust surisema.

Ärme vaata nüüd asja päev-päevalt plaaniga, vaid vaatama asja, kuidas ma saan igas hetkes olla parim versioon endast ja luua tunnet praegu. See ongi lihtsustatuna reaalsusloome. Mitte miski muu ei loe. Ma kujustan omale.. blabla.. ei aita.

Meil on vaja tegeleda oma tunnetega, pingetega ja tunnetega, mis on alatihti üleval kehateadvusest, sest läbi nende me jõuame ligi oma tuumolemusele. Õppides hästi toituma saame ka paremini juhtida oma tundeid. ;)

Patreonis leiad Merkaba Soundhealingu: SIIT
NB! Mul on pakkumine maksa igakuu tasu ja käi nii palju helirännakutel kui soovid. 😉

Liitu meie Toortoitumise Meistriklassiga: SIIT

Meil on grupp Söö 50% rohkem värsket: SIIN

Telli omale helirännak: SIIT