Kommenteeri

Vesilinnurahvas või Draakonirahvas

Läänemeresoomlased on draakonirahvas! Ma mõistsin midagi suurt! Kalevala asub Eestis, Soomes ja Lätis. Oma ajalugu mäletades me muutume tugevaks!


Põhjus, miks ma tegelen praegu kõnelemise õpetamisega, seisneb milleski sügavamas. Meil on aeg on vastu võtta oma ajalugu nii Eestlastena, Soomlastena, Ingerlastena kui ka Liivlastena.

Läbi mineviku tundmise me tugevneme. Meie vägi on seotud elujõulise väestikuga praegu on Eestis ja Soomes negatiivne iive ning kumbki rahvas on välja suremas + poliitilised repressioonid.

Meie ajalugu on ära varjatud Germaanlaste (vallutajate) ajaloo tõlgenduse poolt ning meid on pandud vihkama Venemaad kui anastajate riiki, kuid tegelikult on meie ajalugu Lääne poolt anastatud.

Venemaa Uuralite poolne osa on olnud meie hõimurahvaste maa ja mõlemad nimetused nii Russid kui ka Venelased tulevad muistsest Soome-Ugrilaste keelest. Russ tähendab Soome-Ugrilast ja Vene on paat. Kalevalaste üks nimedest on Vendid ehk Venelased.

Ma käisin esmakordselt Taanimaal lapsena ja sealsed inimesed on uhked oma ajaloo üle. Taanis toimuvad iganädalased sõjamängud, Viikingitest räägitakse lastele ja on tunda kui sirged ning uhked on sealsed elanikud oma ajaloo üle.

Taanlased julgevad rääkida oma lugu, sest nad teavad, et nad on võimsad.

Aga kas Sina teadsid, et Kalevala riigi lõunapoolseim osa piirdus Väinalinnaga (Daugavpils). Põhja-Poolseim osa piirdus Lõuna-Soomega. Kalevala oli ühtne mereriik, mille keskuseks oli arvatavasti Saaremaa, kus maabus ka Pisuhänd ehk Kaali meteoriit.

Põhja-Soomes asus Kajaani (Kainuu kuningriik) oma kuningatega, kes olid tihedalt seotud Kalevalastega. Kainuu kuningad olevat üks hetk olnud seotud Britannia valitsemisega.

Turu linnas muinas-Soomlaste viimset võitlust kajastuvas šarkofaagis kujutatakse Kalevala väge Lohemao lipuga (Pisuhänd ehk lohemadu). Sama lipp toimib sümboline meie keelele "mees, kes teadis ussisõnu."

Muistsetel viikingilaevadel (vikerlaste venedel) olid laevaninas lohemao kujutised. Kaubavahetus toimus läbi tuhandete kilomeetrite Bütsantsi, Veneetsiasse ja Cornwalli.

Need faktid aitavad meil meenutada, et me oleme olnud vägev rahvas. Ma näen nii tihti õpetades kõnekunsti, kuidas inimesed pelgavad väljendada oma olemust, sest meid on pandud unustama tegelikku lugu oma rahvast!

Kui sind minu teemakäsitlused kõnetavad ja sul on neist kasu olnud, siis sul on võimalus mulle öelda "aitäh" ja toetada mind sümboolse summaga "tehes mulle välja smuutipausi." SIIT

Ma hakkan oma valmiva raamatu käsikirja avaldama juppide kaupa. Raamatu tööpealkiri on "Raha Alkeemia," et ennast kursis hoida raamatu kirjutamise protsessiga, olla eelisjärjekorras kui raamat ilmub, siis saad jätta oma e-posti: SIIA

Meil on grupp Söö 50% rohkem värsket: SIIN

Telli omale helirännak: SIIT

Liitu meie Toortoitumise Meistriklassiga: SIIT

Tutvu Elumaitse kodulehega: http://www.elumaitse.ee

Lisa kommentaar

Email again:
google-site-verification=uuGweYWcEfmLWamjDJwAMm46Ov05FcqlfeFgsxm55vs