Soovid oma elu ümber häälestada. Teha suure reseti nagu finantsmaailmas räägitakse. Hakata investeerima oma tervisesse 80/10/10 printsiibil. Rahanduses toimib see nii, et 80% sissetulekust jääb elamiseks, 10% kasvama ja 10% heategevuseks. Süües täistaimetoitu samal prinstiibil tähendab seda, et 80% süsivesikuid, 10% rasva ja 10% proteiini.
Terve jaanuari kuu häälestame oma keha ümber ja naudime elumaitset! 🙂

Nii saab langetada kaalu, luua omale ideaalse sportlase keha ja tunda end igavesti noore ning energilisena. Professor Douglas Graham on antud meetodi välja töötanud süües toortoitu.

Liitu meie grupiga  Söö 50% rohkem värsket osalemaks väljakutsel. Postitame igapäev inspiratsiooniks mõtte, toidu ja lugemist/video.

Nii oleme meiegi peres söönud aastaid toortoitu, teinud varasemalt koolitusi, suvelaagreid ja inspiratsiooniõhtuid. Detsembris tegime oma esimese e-koolituse, mis oli väga populaarne. Nüüd olen välja töötamas veel põhjalikumat koolitust: 3,5 tundi loenguid koos slaididega, konspekt ja 3x45 minutit nõustamist zoomis kui ka telefonis.
Aga see pole postituse eesmärk, vaid postituse eesmärk on teid täiesti tasuta kaasa kutsuda väljakutsele. Sööme jaanuaris 50% rohkem värsket. Näiteks asendad ühe toidukorra päevas meloni/arbuusiga, sööd enne igat soolast toitu 4-5 apelsini või teed omale kuivatis leivakesi ja nende peale avokaadomääret.

Võimalusi on palju!

Jagame videona mõtteid, soovitusi ja igapäev postitan ühe idee, mida võiks süüa. Loomulikult saame grupis vestelda toitumise teemadel ja jagada omavahel progressi.

Näiteks hetkel on Sul iga toit keedetud/küpsetatud ja sööd päevas mõned puuviljad. 50% võib tähendada seda, et kahekordistad söödud puuviljade koguse.

Tänaseks mõtteks jääbki alusta lihtsalt! Söö näiteks 4-5 apelsini/hurmaad enne sööki ja kõht täitub kiiremini või tee õhtusöögi asemel üks mõnus salat koos tomati, suvikõrvitsa, lehtede, maitseainete ja külmpressitud oliiviõliga ning kõrvale rüüpa kuuma teed (luban, et ei hakka külm).

Lisaks tänane raamatusoovitus: Dr. Gouglas Graham the 80/10/10 Diet

Vaata ka meie /Põhjalik Toortoidu koolitus üle