Nüüd konsentreerisime Väljakutse "Söö 50% rohkem värsket." Teeme nö intensiivravi järgmise nädala esmaspäevast reedeni. Tule saa osa väljakutsest! 🙂
Liitu meie grupiga facebookis:
Söö 50% rohkem värsket

Kõigi väljakutsega liitujate vahel loosime välja Toortoitumise Meistriklassi. Liitu väljakutsega, kas läbi grupi või täites antud vormi:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdSa-LvnMI5eOp9xZDZccwLLveZXPkxSBuOyUcZ6OgSFH_hKA/viewform

Me oleme söönud oma peres aastaid toortoitu ehk värsket elavat toitu, mida Mirjam kutsub küpseks toiduks. Kuna loodus on viljad valmis küpsetanud. Oleme teinud varasemalt koolitusi, suvelaagreid ja inspiratsiooniõhtuid. Detsembris tegime oma esimese e-koolituse, mis oli väga populaarne.

Me soovime teid kaasa kutsuda väljakutsele. Sööme 15.-19. jaanuarini 50% rohkem värsket. Näiteks asendad ühe toidukorra päevas meloni/arbuusiga, sööd enne soolast toitu 4-5 apelsini või teed omale kuivatis leivakesi ja määrid avokaadod peale.

Päevade teemad on järgnevad:

1.Mida tähendab toortoitumine?

2.Värsket toitu on lihtne süüa (külm/soe) Kas toortoit on ainult külm toit?

3.Õpime tundma oma toidulauda (kust/mis tuleb)

4.Toortoit kui elustiil

5. siklik kogemus (Mirjami edulugu) Loeng: 7-müüti toortoitumisest

Väljakutses postitame iga päev kell 11.00 video päeva teemast, hommikul jagame mõnda retsepti ja postituses lahkama päeva teemat!

Elava toidu söömise võimalikud kõrvalmõjud:

Energiataseme tõus: Töötlemata või mõõdukalt töödeldud toit suurendab energiataset ja aitab vähendada väsimust, sest selle seedimine on kehale kergem.

Toitainete küllus: Värske, elav, töötlemata toit pakub suurt hulka vitamiine, mineraale, ensüüme ja antioksüdante, mis aitab tagada mitmekesist toitainete profiili ja toetada keha funktsioone.

Parem seedesüsteemi tervis: Toortoit sisaldab palju kiudaineid, mis toetavad seedetrakti liikuvust, soodustavad regulaarset ainevahetust ja aitavad säilitada soolestiku mikrofloora tasakaalu.

Kehakaalu haldamine: Toortoit on toitainerikas, kuid tihti madalama kalorsusega, mis võib mõjuda positiivselt sinu kehakaalule. Samuti on abiks sinu suurenenud teadlikkus toiduvalikutest ja toidukogustest.

Võimalikud põletikuvastased mõjud: Mõned uuringud viitavad sellele, et toortoitumine võib aidata vähendada põletikuliste seisundite riski, kuna sisaldab palju antioksüdante.

Väljakutses osalejatele kehtivad soodushinnaga koolitused:

Toortoitumise algkursus – 20€ (tavahind 30€)

1h loeng + konspekt

Toortoitumise meistriklass – 199€ (tavahind 250€)

3h loenguid

40lk konspekti

30+ retsepti

45min konsultatsioon

Väljakutse toimub meie grupis: https://www.facebook.com/groups/soorohkemvarsket/

Vaata meie Toortoitumise Meistriklassi