Seadsin omale pimedal õhtul Rocca Al Mare kaubanduskeskuse Apollo poes väljakutse: teha 100 päeva järjest video, et oma kõnelemisokust parandada. Tegin hoopis 115.


Selle tulemusel kasvasin tohutult palju inimesena, õppisin enda mõtteid paremini juhtima ja panen tähele, et meel juhbi meie soove. Suurim takistus oli lõpetamine.

Panin tähele või noh ma teadsin seda ka varem, et kui ma midagi välja ütlen, siis ma ka teen seda.

Seega rääkisin teile oma investeerimisteekonnast, Stonehandsi loomisest ja Söö 50% rohkem värsket grupist. Head mõtted said alguse ja läbi selle õppisin paremini oma taotluseid juhtima.

Lisaks hakkasin selle kõrvalt salvestama pikemas formaadis videosid. Stonehandsi netipoest leiate juba 3-4 tundi loenguid ja Toortoitumise Meistriklassi jaoks on lindistatud üle 3 tunni materjali loengutena.

Loodan, et e-kaubandus läheb käima ja kirjutasin netipoe lehele juhtlause:
Merkaba Soundhealing on 2016. aastal asutatud ettevõte. Põhilised tegevusalad on heliteraapiliste kontserdite, koolituste ja loengute pakkumine ning investeeringud keskkonnaeetilistesse aktsiatesse.​

Sain aru väljakutse loovast jõust nagu Starfish academy loob finantsvabaduse koolitusi, siis ma saan rakendada oma oskuseid tervislike harjumuste, eluviiside ja tegevuste juurutamisel.

Seega ütlen, et meil hakkas täna väljakutse Söö 50% rohkem värsket. Väljakutses osalejate vahel loosime välja Toortoitumise Meistriklassi väärtuses 250€.

Liitu siit:

http://tinyurl.com/soorohkemvarsket

Vaata meie Toortoitumise Meistriklass üle