Kommenteeri

Muistne toortoitumine

Pelasgide ja Esseenide rajad ehk muistne toortoitumine


”Mäletate neid, kes olid alandlikud, jumalakartlikud ja armastavad elava suhtes, kelle elu alustalad põhinesid alandlikkusel, armastusel, aususel ja läbipaistvusel?”

Need olid Pelasgid, kes elasid Thraakia, Illüüria, Makedoonia ja Kreeka aladel enne, kui nad minema aeti ning seostati kultuuridega, kes armastasid sõdida.

Pelasguse pojad sõid Maa värskeid vilju, korjasid merest oliive, mesiselt maiad puuvilja sõbrad, kes elasid lihtsuses ning ühenduses pinnasega, kus nad olid sündinud elama.

Alalhoidlikud looduse lapsed ja esiisad Esseenide kogukondadele, kellele pärandati Atlantise ja Pythagorase koolkondade õpetused, mis olid pikalt saladuses inimeste eest, kes olid endasse võtnud kurjuse silma.

Süües ainult värsket ja elavat, mis on suurimaks hingetoiduks kahejalgsele ning kõndides paljajalu kuni saabus Rooma valitsus, mil võeti kasutusele sandaalid ja kiilaspea, et ihuda võimsaimat sõja masinat, mida eales nähtud.

Aleksander Suur, kes oli üks teerajajaid sõdimise kultuurile, mõistis veel Maa pühadust ja tema sõdurid marssisid kaugeimaile idamägismaile vaid paljajalu kuna tollased inimesed kõndisid paljajalu pinnasel.

Esseenide pühad õpetused, mis olid varjatud sõdalaskultuuride eest, aitasid inimestel tunda aspekte kõiksusest - igale ühele omase tähekaardi järgi sobilik elukutse.

Igaüks neist oli võrdse au sees käsitöölisest õpetlaseni. Teadusharusid olid jagatud kolmeks: Maa, Päikese ja Kosmose lahud nagu suhtlus eri olenditega: Maised, Taevased ja Maavälised.

Aeg, mil veel häälestuti hinge kõlale ning igaühe isiklikule kooskõlale universumiga läbi ühenduse maaga, toitumise ja alandlikkuse.

Liitu meie Toortoitumise Meistriklassiga: SIIT

Meil on grupp Söö 50% rohkem värsket: SIIN


Meil on praegu pakkumine kuni 21. jaanuarini: saad omale tellida meie loengu + praktika ”Kosmilise mälu taastamine” 10€ eest.

Lisa kommentaar

Email again:
google-site-verification=uuGweYWcEfmLWamjDJwAMm46Ov05FcqlfeFgsxm55vs