Kommenteeri

Kolm unenägu: Taastub kosmiline mäluEsimene kord algas sellest, kui uneruumis kohtusin kosmiliste olenditega, kes maandusid oma kosmoselaevaga minu kodu ette ja kutsusid mind kaasa reisile. Kupli kujulisest tähelaevast astus välja Ameerika skafandris olend, kellel oli piklik kala ja reptiili meenutav pea, mis oli klaaskupli sees. Ta suhtles minuga tunnetega nagu telepaatiat võib iseloomustada ja kutsus kaasa. Olend lubas minule näidata kõiki kosmose avarusi, tsivilisatsioone ja maailmu.

Nägin vaimupildis, kuidas me reisime läbi kosmose ja kogeme eri võimalusi kehastuda multiversumis. Mul hakkas nii hirmus, et jooksin astraalis tagasi kehasse ning ärkasin üles. Peale seda unenägu hakkas minule voolama intensiivne kosmiline teave koos informatsiooni, kogemuste ja ürikutega tähtedel elavate rasside kohta ning maa tegelik ajalugu hakkas avanema.

Teine unenägu oli ajal, mil sõber rääkis minule, et võime teadlikult näha unenägusid ehk "lucid dreamida." Olin elevil ja läksin õhtul otsekohe voodis unenäomaailma. Läbi keha, mida on üsna raske saavutada, üks hetk olin universumi keskpunktis. Kogesin end ühena kõige olemasoleva allikaga. Elu kõige võimsaim vaimne kogemus ja peale seda 9 aastat tagasi hakkasin päevapealt taimetoitlaseks.

Mitte ükski pereliige ei saanud aru, miks see on nii ja mind hakkas huvitama vaimsus ning enda tervendamine. Hakkas uus ajajärk isiklikus arengus.

Viimane unenägu oli mõned kuud tagasi, mil olin sisemisel sõjajalal. Läksin üks öö kehast välja ja nägin end magamas. Oli väga põnev astraalruum ja soovisin midagi kasulikku teha. Hakkasin mediteerima; minu ees avanes roosa südameruum ja läksin sealt läbi ning üks hetk olin maailmadevahelises ruumis.

Minu ees rullus lahti kogu kosmiliste sõdade ajalugu, mida veedad räägivad. Antroposoofid on kirjeldanud maailmaajastute lõppe ja sain aru, et olen üks mängu etendaja kosmilisel laval. Elust hakkas saama mäng ja minust rolli kandja.

Soovin, et ka teie unenäod oleksid säravad ja teadvust avardavad. Meil on ühine vaimne missioon siin planeedil ja mäng, mida hallata koos võimalusega väljuda oma rollidest.

--------------------------------------------------------------------------

Saadaval Hingesõnum: Isiklik kirjapandud sõnum hinge algmustrist. Pikkusega 2-3 lehte ja personaalse sõnumiga. Võimalus teada saada oma hinge algolemuse kohta informatsiooni, kus kohast ta on pärit, mis elusid elanud ja mis on põhilised väljakutsed selles kehastuses. Lisaks soovitusi, kuidas end paremini igapäevaselt joondada ning hoida end eluvoos.

Telli siit: hingesonum

Liitu meie Toortoitumise Meistriklassiga: SIIT

Meil on grupp Söö 50% rohkem värsket: SIIN

Lisa kommentaar

Email again:
google-site-verification=uuGweYWcEfmLWamjDJwAMm46Ov05FcqlfeFgsxm55vs