Kommenteeri

Mõte loob heliga maailma

Helidel on võime tervendada hinge ja näidata suunda, kes ta tegelikult on. Viia meid mäletamisele. Puhastades hinge mustritest, mida ta on elu jooksul endasse korjanud. Praeguse tsivilisatsiooni ajal on toimunud inimolemuse tundmaõppimine läbi füüsilise keha, kuid varsti on kõik seni olnu muutumas ja meie ühisteadvus hakkab end tunnetama läbi vaimu.

Hakkame mõistma, kuidas mõte loob meie keha, siis võime heita kõrvale kirurgilised sekkumised ja lasta endal kogeda terviklikkust läbi vaimu jõu. Kuid selle jaoks teevad tööd pioneerid, kes peavad tegema puhastavad oma kehasid jõudmaks tasakaalu seisundisse, et luua hingestatud inimese arhetüüpi.

Viimase sajandi jooksul oleme õppinud kokku lappima purunenud luid, tegema keerulisi ajuoperatsioone ja Roomlaste kombel silmi tervendama, kuid kehal on olemas kõik võimalik, et seda teha läbi sisemise tunnetuse.

Selle jaoks oleme teekonnal, et vabastada end välistest mõjudest ja õppida kasutama vaimu tervendavat jõudu läbi helide. Gongidel on võime meile kinkida puhtuse puudutus, millega õpime looma selget maailma läbi eneseteostuse.

Lõpuks me elame teenimises, kuid esmalt on vaja õppida iseend teenima, et saaksime anda emakesele maale universumi allikast tulenevaid valgusesähvatusi. Gongi humin kõneleb lõputul viisil ja tööriistana valgustab meie teadmisidasid.

Liitu meie Toortoitumise Meistriklassiga: SIIT

Meil on grupp Söö 50% rohkem värsket: SIIN

Telli omale helirännak: SIIT

Lisa kommentaar

Email again:
google-site-verification=uuGweYWcEfmLWamjDJwAMm46Ov05FcqlfeFgsxm55vs