Kommenteeri

Kui ei peaks kauplema elaksime Ökokülas

Tegelikult kõige olulisem on inimese vabadus: kui Eestimaal kaotati 1816. aastal pärisorjus ja Liivimaal 1819. aastal, siis me oleme ainult mõnda aega olnud vabad. Enne pärisorjuse kaotamist toimusid meie maadel, Karjalas ja tegelikult kogu Kalevala aladel Mongolite ja Tatarlaste reidid, kus rööviti inimesi orjadeks.


Eriti väärtustati heledapäiseid naisi ja lapsi, kes viidi Krimmi poolsaarele ja müüdi enamjaolt Türklastele orjadeks. Vabadus on valida, mida igaüks oma eluga teeb. Loomulikult ärme nüüd lasku Rohepöörde ja Võrdõiguse valda, aga autor peab nüüd mainima, et Euroopalik lähenemine võrdsusele on inimpsüühikat tuimestav.

Seetõttu, et mehed ja naised võrdsustatakse läbi transrasvade, kehaliste omaduste ja mõtlemise poolest. Eurooplased on ära unustanud, et naine on ülim olend ja mees on tööriist tema teenimiseks.

Töö -ja pärisorjuste lisaks oleme Mesopotaamia tsivilisatsioonide pärandit austades kaubelnud. Kõige väärtuslikum omand on aeg. Ja tehnoloogia hüppelise arenguga on meile jäänud rohkem aega kui Kristlik ajaarvamine ette näeb.

Meie aeg on vabastatud teoorjusest ja luues kavalaid süsteeme on meil võimalik vabaneda teisele töö tegemisest. Ma väidan seda, et tööd tasub teha iseendale.
Keha on iga inimese kõige püham varamu, teda tasub kuulata ja austada, aga mitte anda lihtsakäeliselt igale poole kasutada. Loomulikult ma kasutan oma keha, et teha tööd. Ma teen seda targalt, ma söön tervislikult ja teen palju trenni, kuid kõige tähtsam - ma veedan aega looduses.

Me võime ehitada vägevaid linnasid, aga nii kaua kui me oleme eraldatud loodusest, oleme me kaugel oma tegelikult potentsiaalist ja eesmärgist. Inimühiskond võiks baseeruda külaühiskondadel, kus toimub omavaheline naturaalne kauplemine. Seal puudub vajadus rikastuda, sest kõigil on kõike piisavalt, inimesed on ära kuuldud ja nende loomulikud huvid on ellu äratatud.

Võiks tuua näitena, et praeguses maailmas inseneri omadusi omav indiviid võiks väga kaugele jõuda biogeneetiliste sõidukite ehitamisel. Antud autori moodi indiviid võiks oma loomingut väljendada kividest struktuuride loomisel ja külaühiskonnale pakkuda astraalrännakuid teistele planeetidele.

Iga inimene on eriline ja temal on teatud ülesanne, mida tal on võimalik saavutada elus, kui ta seda just soovib. Ülesandeid on erinevaid - arhitekte, insenere, hoolitsejaid, õdesid, vahendajaid.. Minu töö on aidata teistel inimestel mäletada nende kosmilist ülesannet. Loomulikult meie raamatu teemaks on raha, aga miks mitte rikastuda ja ehitada ökokülasid?

Kui sind minu teemakäsitlused kõnetavad ja sul on neist kasu olnud, siis sul on võimalus mulle öelda "aitäh" ja toetada mind sümboolse summaga "tehes mulle välja smuutipausi." SIIT

Ma hakkan oma valmiva raamatu käsikirja avaldama juppide kaupa. Raamatu tööpealkiri on "Raha Alkeemia," et ennast kursis hoida raamatu kirjutamise protsessiga, olla eelisjärjekorras kui raamat ilmub, siis saad jätta oma e-posti: SIIA

Liitu meie Toortoitumise Meistriklassiga: SIIT

Meil on grupp Söö 50% rohkem värsket: SIIN

Telli omale helirännak: SIIT

Lisa kommentaar

Email again:
google-site-verification=uuGweYWcEfmLWamjDJwAMm46Ov05FcqlfeFgsxm55vs