Meditatiivne Helirännak Gongide ja Kristallkaussidega

€549.00
MEDITATIIVNE KONTSERT: Toimub gongide, kristallhelikausside ja paljude teiste muusikainstrumentidega. Inimesed kuulavad kontserdit lamades pikali asendis. Soovitatav on omal olemine võimalikult mugavaks teha. Kuna helid lähevad otse kehasse masseerides igat keha rakku. Heliteraapia on teaduslikult uuritud valdkond, mida rakendatakse osades riikides ametlikes meditsiini asutustes.

Helid aitavad leevendada stressi, taastada keha ning lülitada tavateadvuse välja ja loovad selgust sellele, mida soovime. Erinevatel sagedustasanditel olles kogeme maailma eri moodi.

Stressi leevendamine: Heliteraapia aitab lõdvestuda ja vabastada pinged kehast ning meelest.

Keha taastamine: Helid masseerivad keha rakke ja võivad aidata kaasa füüsilisele tervenemisele ning heaolule.

Tavateadvuse väljalülitamine: Gongi ja kristallkausside helid mõjutavad ajulaineid, aidates inimesel saavutada sügavamaid meditatiivseid seisundeid ning lülitada välja tavapärane mõtlemine.

Uue vaatenurga leidmine: Erinevad helid võivad aidata inimesel näha ennast ja maailma uuest perspektiivist ning mõista paremini oma käitumismustreid.

Loomingulise meele ärkamine: Heliteraapia tugevdab loomingulist väljendust ning aidata avada inimeste loomingulist potentsiaali.

Eneseavastamine: Heliteraapia aitab inimestel avastada enda sügavamaid kihte ja leida ühendust oma sisemise olemusega.

Lisaks pillidele on kasutuses inimhääl, mis loob otsese ning vahetu kogemuse kuulaja ja esineja vahel. Heliteraapia sobib üritustele, pidudele, tähtpäevadele, kogunemistele ja kokkutulekutele (nii lastele kui ka täiskasvanutele). Läbi töötubade, kontserdite ja muusika aitame tõsta inimeste sagedust. Sellest inspireerituna ärkab loominguline meel. Osa inimestest on pikka aega maganud ja ennast unustanud. Õnneks igaüks saab oma elu igal hetkel muuta.

Vahel on vaja õigeid tööriistu, et seda teha. Meid saab kutsuda meditatiivset kontserti, töötuba ja gongirännakut tegema. Helirännakud sobivad lastele, täiskasvanutele, loomadele, üritustele, pulmadele, pidudele, tseremooniatele, tähtpäevadele, büroodesse ja looduspühamutesse.

Lisainfot ja ühendust saab võtta e-postil: merkabasoundhealing@gmail.com
Add to cart