Loeng + praktika "Kohtumised Maavälistega"

€19.00
Meie Maa oleks nagu sündinud suurest paugust ja kogu kosmose tekke lugu on puhas juhus. Kui me keskendume suurele plaanile, siis ehk on seal hoopis korrapärasus.

Loeng toimub video ülekandena. Ostes toote poest saadame teile privaatse lingi.

See pole üldse ime kui me usume Ufodesse isegi rohkem kui kiriku jumalasse. Palju meil Eestis on kogetud tundmatuid fenomene nii Meriväljal kui ka Häädemeestes. Üks asi on märgata kummalisi fenomene, aga teine asi on mõista sõnumeid, mida meile tuuakse.

Ühed pelgavad maaväliseid rasse, teised ootavad päästjaid ja kolmandad on asja suhtes skeptilised. Kuid kontakt teise rassi esindajatega on paratamatu. Lausa vältimatu, kuid meil on vaja otsustada, mis on päris kontakt ja mis on võltsitud informatsioon.

Nii on avastatud välismaal viimasel ajal kummalisi fenomene, nähtud olendeid ja oldud kontaktis, millegi võõraga, aga kas uudistes esitletud informatsioon on seotud valitsuste eesmärgiga levitada valeinfot?

Teid juhendab Simo Santeri Virtanen, kes on kooliajast saati uurinud maaväliste fenomene ja lapsest peale kogenud huvitavaid kogemusi, mida ta ka mäletab.
Add to cart