Koolitus: Toortoitumine ehk Elavate Maitsete tundma õppimine (loeng+kevadine konspekt retseptidega)

€29.00
Toortoit ehk kuumtöötlemata toit võiks rikastada igaühe toidulauda rohkete vitamiinide, mahlaka maitse, värvika elamuse ja paljudel muudel põhjustel. See on toit, mis sisaldab eluks vajalikke aineid. Kuumutamine muudab toidu väärtuse palju madalamaks, sest hävitab suures osas vitamiine ja ensüüme. Toortoit on elav toit, millel on väga palju häid omadusi.

Videoloengust ja konspektist saad täpsemalt teada, mis asi see toortoit siis on ja kuidas seda valmistatakse ning miks võiks seda ohtralt lisada ka enda menüüsse. Lisaks palju muud põnevat ja avardavat. Oma teadmisi ja kogemusi jagab Simo Santeri Virtanen, kellel on pikaajaline toortoitumise kogemus.

Elavate Maitsete konspekt on koostatud Mirjam Virtaneni poolt, kellel on samuti pikk ja positiivne kogemus toortoitumisega. Tervendatud sai palju haiguseid, mis kimbutasid juba lapsepõlve east. Mirjam jagab konspektis infot toortoidu kohta ning oma lemmikuid palasid, mis on kujunenud aastate jooksul. Need on tõeliselt maitsvad toidud, mida kiidavad ka need, kes liha söövad.

https://www.ohtuleht.ee/naine/1033692/abielupaar-simo-santeri-ja-mirjam-virtanen-on-aastaid-soonud-toortoitu-tunneme-end-hasti-ja-eluisu-on-tohutu-suur

Tagasiside koolitusest:

Oli väga inspireeriv koolitus. Simo Santeri on väga äge tegija, tore kuulata. Räägib väga lihtsalt ja otse asjast. Hakkasin ka kohe jälle smuutitama ja puuvilja toorsalatitega tegema. Nädal aega ja hoopis teine energia olemas. Tänud inspireerimast!

Mare
Add to cart