Oskaks ma ennast peatada kogu soovi ja huvi juures kogeda erinevaid tahke elust
 Maailm on täidetud nii põnevate asjadega ja tihti on nii piiratud tunne väikse inimesena nagu ma olen. Loomulikult võin end ette upitada ja öelda, et teen suuri asju, aga lõpuks loeb alandlikkus.

Viisin täna sugulase sugulase koju, kes mängib noorteliigas jalgpalli. Ja, tundub, et päris hästi. Kohe oli mul talle jagada soovitusi, ideid ja mõtteid kuhu pilku pöörata. Eile mõtlesin pikalt looduskaitse peale, kuidas oleks hea avardada kohaliku Eestlase teadlikkust.

Me arvame, et oleme loodusrahvas ja meie loodus on hästi hoitud/me teeme häid tarbijalikke valikuid, aga kas see reaalselt on nii?

Eestis on 18,3% metsapinnast rangelt kaitstud mets. Metsadena käsitleva ala osakaal võib ulatuda 61% kogu pindalast (sh raiesmikud). Sinna jääb päris palju mänguruumi rohepesuks.

Hea mõte oleks eraisikutel osta maad. Täiesti suvalist maad hektarite kaupa ja lubada neil metsistuda. Pop on termin rewilding. Saab omale isegi sildi taodelda, et me tegeleme rewildinguga ja teha loodusturismi äri. Äkki asutada MTÜ, aga selline on olemas, mis ostab metsa kokku.

Pigem kohalikud inimesed väga ei viitsi oma igapäeva olme kõrvalt süveneda looduskaitsesse. Kõik nõuab rahastust nüüdsel päeval. Parem oleks käega lüüa? Euroopa suund on muutuda roheliseks, aga selle jaoks oleks meil vaja kasutada vanu autosid mitte osta uusi ega maksta oma tarbijavaenuliku elustiili eest ehk vana autoga sõitmise eest.

Võib-olla on parim viis Itaaliasse maja osta ja seda ma soovin teha üks hetk. Vahest tundub, et on parem kui ei pea alatasa tegelema siinsete ühisvälja teemadega. Seega sooviks igasuguseid asju luua, aga sooviks seda ühendatud jõuga või siis kolida kusagile puhkama.

Üks mõte oli luua heliteraapia akadeemia, aga ma ei viitsi üks vedada seda.

Võite alati kutsuda mind helirännakut pidama gongide, kausside ja muude pillidega.

Kõike head
Simo

Lightyearis on hõlbus avada oma esimene investeerimiskonto ja hakata oma raha kasvatama aktsiatesse investeerides.

Läbi liitumislingi saate luua omale konto ja esimese 50€ kandmise eest saate omale kontole 20€.
https://lightyear.com/go/simo296