Kommenteeri

Me loome kujunditega elu

Inimene on olend, kellele on antud võime unistada. Ta loob oma reaalsust läbi kujundite. Olles erinevates seisundites, mida tema teadvus suudab kogeda. Neid võib kirjeldada kui alateadvust, mis koosneb madalatest ajulaine sagedustest ja üliteadvus, ehk ülikõrge ajulaine sagedus.
Neid kutsutakse morfogeneetilise välja spektriteks - gamma lained väljendades üliteadvuse seisundit, teeta ja delta ühendades meid universaalse ühisteadvuse potentsiaaliga, ehk siis puhta alateadvuse väljaga.

Need väljad on oma olemuselt kvant resonantsi allikad, mis väljendub kõige olemasoleva omavahelises kooskõlas, ehk liblikaefektis. Läbi sageduste spektri loob inimene ühenduse oma jumaliku allikaga kehastuses.

Reaalsuse teadlik loome hakkab minemisest sügavatesse lõõgastumise seisunditesse. Elu muutub holograafiliseks ning tekib unelaadne oleks. Maailmas esinevate väljade tihedus muutub hõredamaks ja tekib oskus mõjutada ainet. Mateeriast saab inimmõtte väljendus.

Und nähes on võimalik kujundada tulevaseid sündmuseid elus, kuid oluline on mõista, et uni on ühenduses minevikus esinevate sündmustega. Ajas esinevad tsüklid toimuvad sama aegselt. Rakumälu võib ulatuda eelmiste elude väljadesse, mis on omavahel ühendatud läbi spiraali. Spiraalne aeg-ruum on sellepärast oluline, et kogu universumis toimuv sündmuste jada eksisteerib igas hetkes sama aegselt.

Seistes suurel kosmilisel laval, millel toimub maailmatants. Ilmaruum on tohutu tähendust andev väli, mida kollektiivne uni loob. See millega meie kvant resonants väli ühildub, seda me kogeme elus. Mõistes, et keha on maine väljendus jumalikust olekust, tekib võime ülestõusmiseks.

Ärgata unest ning liigutada osakest mateeriast ja täita oma rakud lõputu potentsiaaliga olla oma elu loojad. Sobivale ajulainete sagedusele minnes muutub teadvuse väli ja ta on sõna otseses mõttes süva praktiline. Inimesest saab lõputu looja maises kehas.

Kaob vajadus vahendajate järele - ta saab ise langetada otsuseid oma kehastuse pikkuse üle, mis kuju ta omab ja kuidas ta maailma kogeb.

Lightyearis on hõlbus avada oma esimene investeerimiskonto ja hakata oma raha kasvatama aktsiatesse investeerides.

Läbi liitumislingi saate luua omale konto ja esimese 50€ kandmise eest saate omale kontole 20€.
https://lightyear.com/go/simo296

Lisa kommentaar

Email again:
google-site-verification=uuGweYWcEfmLWamjDJwAMm46Ov05FcqlfeFgsxm55vs