Kommenteeri

Mahlapaastu 60 päeva

Mahlapaast eeldab rakkude taastamist. Proovisime uuendada kehas olevat rakumälu, et paremini tunda end inimesena.


60 päeva ilma söömata olemine oli väljakutse kuna oli vaja harjuda jooma. Keha sai tugevamaks. Peale 7 päeva kadus söögiisu ära ja tekkis jõud kehasse. Käisin isaga koos maja palke tõstmas, hiljem panime palkmaja kokku. Ainult mahlasid juues.

Loomulikult toimus sügav emotsionaalne virr-varr, aga põhiline aeg söömise asemel kulus mahlade villimiseks. Meil oli kasutuses 2 mahlapressi. Üks vertikaalne ja teine horisontaalne.

Silmad läksid särama, muskel kasvas trenni tõttu, kaalust alla ei võtnud, vaid hoopis võtsin juurde. Keha muutus meeldiva lõhnaliseks. Oluline oli see, et tajud koos unenägudegs avanesid. Järgnevad sõnad ongi kirjutatud seisundis kuhu jõudsin mahla juues:

Loomingulisus, rõõm ja tervis saavad sündida tervest kehast, kuid enne tuleb temas leida üles koodid, mis on pärilikult vigased ja nad avada ning ehitada nende asemele struktuurid, mis saavad toetada hetkes olevat kehastust.

Jäänukid on tihtilugu sündiva keskkonna alustalad nagu rakud, mis vaevlevad veevaeguse käes, on pärandatud põlvest-põlve edasi esivanematelt lastele. Katkine genoom, mis on liikunud ajas võib endas kätkeda terviklikku elu koodi, kuid sinna sisse pääsemiseks tuleb oma keha tervendada siinses elus. Genoomi peidetuna on algsel looja tasandil tegutseva inimese DNA.

Meile nüüdsetele inimestele on antud ülesanne uuendada isiklikku keha teadvust, et tõusta valgustumise tasandini, mille juurde kuulub raku täitmine valgusega. Rakkude täitmine valgusega eeldab seda, et me puhastame oma keha mürkidest ja taastame vedelikkulis-aluselise struktuuri kehas.

Õppides jooma elavat vett - õpime taastama rakustruktuuri. Hetkel on inimkond oma elu olemise viimasele piirile jõudnud, kas me suudame vaimus eksisteeriva tõe ümber pöörata ja jõuda kõrgema vaimsuse teele või laseme end viia kadalikku ning hävineda.

Lastes vabaks mees -ja naissoo tausta tekib ruum, mil saame ilmuda teineteise ette selgete ja minevikust (surmast) ning tulevikust (sünnist) puhaste silmadega, et kaeda hinge ja sealt edasi universumi sügavustesse.

Meil on imeline pakkumine koolitus täistaimsest toortoitumisest, millega saab kaasa konspekti koos retseptidega:

Lightyearis on hõlbus avada oma esimene investeerimiskonto ja hakata oma raha kasvatama aktsiatesse investeerides.

Läbi liitumislingi saate luua omale konto ja esimese 50€ kandmise eest saate omale kontole 20€.
https://lightyear.com/go/simo296

Lisa kommentaar

Email again:
google-site-verification=uuGweYWcEfmLWamjDJwAMm46Ov05FcqlfeFgsxm55vs