Ma seadsin omale eesmärgi. Väikese eesmärgi, aga ma loodan selle enne täita, duubeldada ja see järel mitmekordistada, kui käes on tähtaeg. Nimelt soovin omale luua 10 aasta jooksul esimese miljoni ja alustada teise kogumist. Edasised miljonid plaanin investeerida ökokülade rajamisse. Mul on kõrini oma suurte mõtete varjamisest, harjunud väikeselt end väljendama, et mitte liialt tähelepanu äratada.
Nüüd ei jää muud üle kui tegutseda. Seda öelnuna on mul erinevad variandid laual. Teate miks ma teen video väljakutseid, et paremini õppida end väljendama. Nimelt tuleb kasvatada seesmist musklit mõtete välja käimiseks - mul pole vaja mõelda, vaid raiun oma põhitõed kivisse. See tõttu on ka sündinud Stonehands, kuid see pole ainus põhjus. Kivikäed on seotud kirega kivide, geoloogia ja megaliitide suhtes.  Aga ma olen nüüd pühendunud oma teekonnale jõukust kasvatada.

Miks elada väikeselt, jagada head sõnumit, kuid ise hoopis oodata päästjat. Parem on võtta vastutus ja tegutseda konkreetse sihi poole. Mõni ütleb, et see on manifesteerimine nagu näitleja Jim Carrey lugu, kes kirjutas omale palgatšeki miljon dollarit. Eks minulgi tuleb seda tšekki hakata kirjutama, sest meil on vaja oluliselt praegust tarbija ühiskonda muuta. Toetada ülemineku protsessi kulumajanduselt tulusale koostööle planeediga. Nii olen teile kõnelenud Taani ökokülade mudelitest, mida sooviksin importida Eestisse.

Küllap minus on igatsus elada kogukondlikult ehk mu tegevus juhib puudusteadvus kuna olen näinud n.ö. taevast. Käinud elavates ökokülades, kus asjad reaalselt toimivad. Siin on ka üht teist mõnele maitsele, kuid ma soovin luua enda maitse järgi kodukohta (see hulgas tuleb arvestada, et iga kogukond on ühislooming). 

Mõtlesin välja väga lihtsa strateegia, kuidas jõuda miljonini. Esiteks õpin, pühendan ja tegelen oma tugevuse võimendamisega, milleks on sõnumi edastamine nii kirjutades kui ka kõneledes. Praegu olen teinud õppevideosid eesti keeles 80 päeva, alustasin soome ja inglise keelse materjali loomisega. Need on aega võtva protsessid, kuid olen enesekindel oma oskuses väljendada. Tuginen ka eelnevale kogemusele kui olen teinud heliteraapia seminare nii Eestis kui ka Soomes.

Järgmisena arendan edasi oma investeerimise strateegiat ja proovin võimalikult hästi investeerida raha läbi ettevõtte aktsiatesse. Minu jaoks on aktsiatega tegelemine nagu põnev strateegia mäng. Üks hetk on plaanis soetada kinnisvara, mis on tõenäoliselt mõeldud koolituste, seminaride ja heliteraapiaga tegelemiseks.

Viimase asjana on plaan ajada ka pereettevõtte asja, kus olen siiani sees ja luua teadlikkust jätkusuutlike ehitusmaterjalide osas. Mainin veel, et ma oskan luua väga hästi seoseid. Seega suudan ühendada omavahel erinevaid teemasid ja lõpuks tuleb ökoküla ehitada jätkusuutlikest materjalidest (sh puit, põhk, kanep jne..). Ehitusäris olemine aitab arendada teadlikkust materjalidest, projekteerimisest ja alltöövõtmisest. Loodan ka arendada kividega tegevusi välja, et lõpuks saaks kive kasutada ägedal moel.


Eelmine nädal tegime esimese eesti keelse koolituse toitumisest (salenemine, vormi hoidmine ehk elaks 200 aastani välja). Järgmisena on plaan teha videoloeng heliteraapiast ja täiendada toitumise osa.


Sõnastan veel lõppu ettevõtte ühe missiooni lausetest: keskkonnaeetliste aktsiate ostmine ettevõtte põhitulu abil, mis aitab meil kasvada ja kapitali koguda ning toetada jätkusuutlikkusega tegelevaid ettevõtteid.

Liitu Lightyear investeerimisplatvormiga, mis on loodud Eestlaste poolt ja saanud investeeringuid Richard Branssonilt. Lightyearis on hõlbus avada oma esimene investeerimiskonto ja hakata oma raha kasvatama aktsiatesse investeerides.

Läbi liitumislingi saate luua omale konto ja esimese 50€ kandmise eest saate omale kontole 20€.
https://lightyear.com/go/simo296