Kommenteeri

Gongiga DNA aktiveerimine

Gongiga on võimalik läbi harmooniliste helilainete aktiveerida inimkehas lasuvat rakumälu, mis põhineb kvantvõnkel. Helid mõjutavad kehas olevaid vedelikke ja löövad lainetama kinni kiilunud kohad.


Laps, kes on ema üsas, kogeb gongi sarnast helimaastikku ning elab selles helide ookeanis kuni oma sünnini. Sarnased helid kõlavad universumi avarustes, kus planeedid laulavad teineteisele kosmilist laulu, mida Pythagoras nimetas universumi sümfooniaks.

Kakofoonilised sagedused jällegist pärsivad terve inimkeha ja meele arengust ning võivad tekkida tüsistused, mida saab kirjeldada mõttelaiskusena, loomingu puudulikkuse ja mitte viitsimisega.

Need on kõige suuremad haigused, mis on tabanud ühte universumi kõige loovamat olendit, kuid sellele on ravim, kui mõjutada aju sobivate lainesageduste; võib taas ellu ärgata super inimene, kes toimib läbi vabatahte seaduse, austuse ja lugupidamise elu suhtes.

Helilainetes viibides saab aktiveerida inimese algse DNA, mis koosneb 12 harust mitte kahest. Lisaks võib uurida vaktsiini tõsistuste ravi gongiga kuna helilained puhastavad verd, siis võib olla võimalik väljutada kehast raskemetalle, mis on eriti ohtlikud ajus lasuvale vere peensoonkonnale.

Läbi harmoonilise terviku tekib eluterve maailm, mis on põhineb armastusel, vendlusel ja võrdsusel - see võib kõlada nagu kauge ideaal, kuid tegelikult Maa päris reaalsuses väljendus, mis on osavalt pandud meie eest kinni.


Liitu Lightyear investeerimisplatvormiga, mis on loodud Eestlaste poolt ja saanud investeeringuid Richard Branssonilt. Lightyearis on hõlbus avada oma esimene investeerimiskonto ja hakata oma raha kasvatama aktsiatesse investeerides.

Läbi liitumislingi saate luua omale konto ja esimese 50€ kandmise eest saate omale kontole 20€.
https://lightyear.com/go/simo296

Lisa kommentaar

Email again:
google-site-verification=uuGweYWcEfmLWamjDJwAMm46Ov05FcqlfeFgsxm55vs