Mees on naise küljeluu mitte vastupidi. Biibel väidab, et Aadam oleks olnud esimene, kuid tegelikult oli Eeva esmane laps kui uskuda biibli tekkelugu sõna-sõnalt. Igas galaktikas on esmane teadvuse vorm naiselik. Kujundid luuakse läbi tühimiku. Tühjusest sünnib säde.


Algses Kaoses, Kreeklaste sõnul, oli tühimik, kust sündis Gaia (Maa), kes viljastas end ja sünnitas Uranose (Taeva). Nii on väidetud, et läbi neitsi viljastamise sündisid Krishna, Buddha, Jeesus jne.. suures plaanis nii ka väiksemas plaanis.

Seda on lausa laboratoorselt uuritud, et kui munarakku torgata, siis ta ise viljastub, kuid temast saab sündida ainult meesjärglane, kellel on suuremad võimed kui üleüldisel ajastul kombeks on.

Naise suurim saavutus on olla koduperenaine ütleb minu talupoja mõistus. See on mehe ja naise looming luua järglane ja teda tuua oma koju. Mees on see, kes korjab vilju, mida naisele tuua ja naine toidab nende ühist ruumi.

Kuid mehena on minu töö panna ta kodus õitsema nii, et naine ei märkagi tegevat tööd, vaid leiab end nautimas elu.

Loomulikult nüüdses ühiskonnas soovitakse, et naised käiksid tööl, saaksid ise hakkama, tõmbaksid suitsu ja käiksid lõbutsemas öistel tänavatel. Mehed teevad ka ju seda..

Naiste töö pole olla meeste moodi ega meeste töö olla naiste moodi. Naised ju hoolitsevad elu eest ,ja kui meie meestena juhime nad surnud keskkonda ehk linnadesse koos pattudega, unustavad ka naised oma loomupärase instinkti hoolitseda elu eest.

Mõtlete, mis meeste instinkt on, see on kaitsta ja juhtida. Mehed loovad ruumi ümber elu, mida naine täidab. Jah, ma olen feminist, sest ma arvan, et naisi tuleb väärtustada rohkem kui mehi. Kuid ma ei usu, et võrdõiguslikkus võiks toita hinge, kui me just mutante ei soovi luua. Väärastunud mehed ja naised, kes hingavad sisse mürgiseid gaase ja loovad konflikte.

Meil on vaja väärikaid mehi ja naisi, kes peavad endast lugu, leiavad rõõmu koos loomises, viivad oma lapsed metsikusse ja hoiavad end ahvatluste eest. Me saame nii kaua kasvada kuni meie südamed löövad siiralt loomise rütmis.

Täpsustuseks mainin, et iga linn pole halb, vaid üleüldised pahed tulevad kergemini linnades esile. Kuid loodus kutsub meid kõiki, oaasi saab ka rajada suurlinna keskele, kuid see nõuab suuremat pingutust ja rohkem tahtejõudu.

https://www.stonehands.eu/et/pood/tooted/loeng-praktika-kohtumised-maavalistega

https://www.stonehands.eu/et/pood/tooted/koolitus-toortoitumine-ehk-elavate-maitsete-tundma-oppimine

Meil on saadaval kaks imehead koolitust:

ühes räägime ufodest, kontaktist maavälistega ja teeme tuumpraktikat.

teises räägime elavatest maitsetest, toitumisest ja igavesest tervisest.


Lightyearis on hõlbus avada oma esimene investeerimiskonto ja hakata oma raha kasvatama aktsiatesse investeerides.

Läbi liitumislingi saate luua omale konto ja esimese 50€ kandmise eest saate omale kontole 20€.
https://lightyear.com/go/simo296