Esimese asjana arvan, et naised ei peaks tööl käima, vaid olgu nende tegevus neile hobiks. Naistel on loomuses teha 10 asja korraga, kuid töö mõiste on hoopis sihipärane piiratud ajaga konkreetne tegevus. Ükskõik, mida naisele anda, hakkab ta seda kasvatama ja looma ruumi olemiseks. Naine on elu edasiandja, kandja ja hoidja ning mees peaks rühkima naiste nimel.
Ja mehel ei jää midagi muud üle, kui kuulata andunult oma naise sõnu ning võtta ette radikaalseid otsuseid heaolu loomiseks. Mõni lausa hullub.

Kuid tänapäeva maailm on täis üksteise keelamist, sooneutraalsust ja sunnitud samastumist. Ma arvan, et inimestel on aeg elada kohas, kus nad lõpetavad ülemuste teenimise ja tulevad ära büroost. Me võime seda maailma hoida teistpidi üleval. Kogukonnad on tee. Võiksime õppida nägema tehnokraatliku kolli hambaid.

Muidusööja on lihtne olla, kuid miks tahetakse lapsi kooli panna, et nad seal õpiksid, kui lapsed õpivad iseenesest. Vanematel pole aega olla inimesed, sest nad teenivad suurt kolli, kelle teenistuses võib isegi lilleõis närbuda. Las lapsed kasvavad külades, las maailmast saada meie küla.

Astume taas samme sinna, et me elaksime lähestikku ja suhtleksime omavahel. Nii kasvavad terved inimesed. Arvan, et praegusel kujul koole pole vaja.

Suureks kodanikuks saamise juures on vajalikud üleminekutalitused. Kus antakse vastutus tulevasele kodanikule. Kuid meil aetakse inimõiguseid taga, poisid saadetakse sõjaväkke ja tüdrukud jäävad hinges igatsema kodupunumise õpetusi. Aeg on kujundada või meelde tuletada iidsed talitused, millega lapsed said suureks ja õppisid end tundma enesekindlana oma rollis.

Aina enam kaotavad inimesed oma soole iseloomulikke omadusi, kus sugupooled sulavad kokku. Kuid oluline on hoida tasakaalu maailmas ja leida kohad, et väestada seda, kes me oleme. Olen poolt sellele, et inimene võib end defineerida, kuidas ta end tunneb, kuid paljud teevad seda andes oma jõudu ära. On inimesi, kellel on trauma ja traumade tõttu on nad hakanud end viltuselt nägema.

Ärge nüüd võtke seda liiga äärmuslikult - minu jaoks on trauma ka õllekõhuga mees, kes kratsib kukalt ja laseb naisel autot juhtida. Nii on nad mõlemad oma väe ära andnud. Kuid inimkonna väe taastamiseks on meil vaja hakata sööma elavat toitu (samm-sammult) kuni kaob igasugune vajadus vägivaldse eluviisi juurde naasmiseks.

Mees on kodule kesta looja ja naine paneb ruumi elama. Nii nad saavad üheskoos kogeda kauni koostöö vilju. Kus mees teeb tööd ja naine tegeleb elu elamisega. Meil on vaja uut sõna naiselikule tööle.


Nüüd on väljas loeng + praktika ”Kosmilise mälu taastamine”

Kosmilise mälu taastamise praktikas me õpime looma ühendust oma rakutasandiga. Avades DNAs leiduvat potentsiaali ning meenutades oma pärinemist algsest inimrassist ja hinge tasandil olevat olemust.

Lightyearis on hõlbus avada oma esimene investeerimiskonto ja hakata oma raha kasvatama aktsiatesse investeerides.

Läbi liitumislingi saate luua omale konto ja esimese 50€ kandmise eest saate omale kontole 20€.
https://lightyear.com/go/simo296