Kommenteeri

Loeng + praktika ”Kosmilise mälu taastamine”

Läbi ajastuste on inimkonna mälu mitmeid kordi pühitud. Õigemini vaimolendite mälu, kes kehastuvad inimolenditena siin planeedil.

Me koosneme aatomitest, mille tähendus tuleb vanakreeka sõnast "atomos" ehk jagamatu. Me oleme loodud sõna otseses mõttes tühjusest. Aatomid koosnevad 99% tühjast ruumist. See tähendab seda, et meil on võimalik täita seda ruumi lõpmatu potentsiaaliga.

Avades oma rakumälu rullub lahti universum, mille sisse on peidetud kõik vastused küsimustele. Arusaam, et inimene on igavene ennast teadvustav olend.

Me oleme lõppematud kosmilised olendid ja meil on õigus mäletada. Hakata lahti harutama uinunud DNA keermeid. Valgustuse tasandile, ehk algse inimesega ühisele valgus nivoole. 


Vaimolendid saavad tänasel päeval iga hetkega aina teadlikumaks oma lõputust võimest luua uusi planeete, tähesüsteeme või lihtsamalt öeldes kogeda kõikvõimalikkust. Meenuvad oskused inimkehas reisida läbi astraaltasandite, telepaatiliselt suhelda ja oma mõttejõul mateeriat mõjutada.

Praktika eesmärk on avada meie rakumälu. Viia oma olemus lainesagedusele, mis on kooskõlas universumi loova jõuga, et tähtedevaheline laul muutuks arusaadavaks.

Vanakreeka matemaatik ja filosoof Pythagoras kuulis planeetide helisid. Ta rääkis oma õpilastele, et kogu universum on üks kaunis kosmiline sümfoonia.

Häälestades end maises kehas oleva looja tasandiga, me hakkame mõistma, et me oleme lõputud vaimsed olendid ning meis olev potentsiaal avaldub.Teadvus suudab ainult läbi iseenda avarduda. Haakuda temale sobiva vibratsioonilise algmustriga ning läbi selle kogeda maailmakõiksust.

Kosmilise mälu taastamise praktikas me õpime looma ühendust oma rakutasandiga. Avades DNAs leiduvat potentsiaali ning meenutades oma pärinemist algsest inimrassist ja hinge tasandil olevat olemust.

Kosmilise mälu meenutamiseks läbime loengu ja praktika, et mõista rohkem teadvuse käitumise mehhanisme inimkehas. Kuidas läbi plasma välja liigub teadvus universumis.

Lightyearis on hõlbus avada oma esimene investeerimiskonto ja hakata oma raha kasvatama aktsiatesse investeerides.

Läbi liitumislingi saate luua omale konto ja esimese 50€ kandmise eest saate omale kontole 20€.
https://lightyear.com/go/simo296

Lisa kommentaar

Email again:
google-site-verification=uuGweYWcEfmLWamjDJwAMm46Ov05FcqlfeFgsxm55vs