Kui ma läksin oravarattasse, siis otsustasin ka sealt väljuda neljal rattal. Ma märkasin eile, et minus käib erinevate maailmade integratsioon.


Nimelt ma olen viimased 10 aastat tõsimeeli uskunud, et maailm on muutumas. Tulevad inimsõbralikumad finantssüsteemid, ühiskonna alustalad muutuvad ja luuakse kogukondasid.

See on info kui uskuda välisesse. Uskuda kuulutajaid ja hõiskajaid. Olen circa 2-3 aasta jooksul hakanud kahtlema kogu õpitud teraapia valdkonnas, energia ravi ja meie enda võimes luua reaalsust.

Seda ma ei usugi enam, et ainuüksi oma tundega loome, vaid meil on vaja astuda konkreetseid samme tunde elluviimiseks.

Ma nii kaua unistasin, kuidas heliteraapia asi kujuneb iseenesest ja mina lihtsalt ilmub kohale teenistuses, aga asi kuivas kokku. Mõistsin, et mul tuleb hoopis õppida suunama oma tahet selgete sammudega ja õppida ärimaailmast rohkemat.

Eile olime sõpradel külas ja minult küsiti, millel minu tähelepanu hetkel on. See on täiesti puhtalt raha maailma tundmaõppimisel.

Küllap süntesaatoril ongi vaja oma elu muutmiseks õppida tundma asja tuuma, mida ta muudab. Mind ei huvita teema, et FIAT valuutad on pettus jne kuna me sõltume neist.

Mitu inimest solvus mu peale facebookis, sest nad on minust ”vaimsemad,” kui väitsin, et oluline on tunda maailma, mis paneb mateeria pöörlema. Üks sõber käis meil külas ja kuulis, et käisin Ettevõtlik Mees konverentsil ja nentis, et kui ma Simona olen väga ühenduses peenväljadega, siis toob ainult kasu praktilise maailmaga tegelemine.

Liitu meie Toortoitumise Meistriklassiga: SIIT

Meil on grupp Söö 50% rohkem värsket: SIIN

Telli omale helirännak: SIIT

Lisaks viisime asja inglise keelde Skool platvormile: SIIN