Kommenteeri

Kõige hirmsam asi, mida mees saab teha, on olla sünnituse juures

Mõelda kui raske on olla mees, ta elab siin maailmas, temas on tunded, mida on keeruline seedida. Ta näeb visiooni, aga tal on nii palju takistusi. Mõnikord valib ta äärmusliku tee, mida me näeme terrorismis ja sooneutraalsuse liikumises, kuid teinekord, ta võtab tunded vastu.


Seal on valu, mis on kaasas tema oma sünnist, enamus meist on sündinud haiglates või vanema põlvkonna juures ka kodu saunades. Sündinud tingimustesse, tihtilugu ootamatult, kuid mõnikord ka läbi ootuse. Survestus järgida mehelikke standardeid on kandunud kultuuriga kaasa..

Meil on vaja näidata kui suursugused me oleme. Me teeme seda läbi sõja, läbi ehitamise, läbi ettevõtluse.. aga tihti me põgeneme. Kui oled mees ja loed seda teksti, kui tihti oled tundnud tüli käigus või peale tüli, et soovid ära minna, põgeneda, omaette olla. Mitu korda oled sõitnud autoga teadmata suunas? Mitu korda käega löönud?

Mitmed mehed valivadki seetõttu töösõltuvuse või siis kurja tegemise kuna nad ei suuda vastu võtta oma tundeid. Aga nemad, kes otsustavad astuda samme, et tulla lähemale iseendale, siis algab astmeline tööpüramiid.

9 kuud on pikk aeg, mille jooksul on vaja naist kätel kanda, kuidas see õnnestub. Vahet pole. Tähtsam on soov käia teekond läbi. See kasvatab sisemiselt ja kui alati ei õnnestu olla ideaalne kaaslane oma ootavale kaasale, siis see on täiesti mõistetav. Me oleme inimesed ja teeme vigu, aga see on suur vägitegu.

Olla kohal, võtta vastu oma tunded ning lõpuks olla sündimise juures.

Olla juures hetkel, mil kogu ootus on jõudnud lõpule, ja vapper mees on toetanud naist, et see saaks toimuda kodus. Las laps sünnib kodus omale sobivas keskkonnas. Kodus, kus ta saab kõik vajalikud bakterid kätte, ning on kaitstud võõraste käte eest.

Selle keskkonna loomine nõuab julgust (alati pole võimalik kodus sünnitada, 40km peab olema lähim haigla, tervisega peavad asjad korras olema jne..). Riigile on kasulikum kui laps tuleb ilmale sünnitusmajas, kuid perele on kasulikum teda kodus vastu võtta.

Järgmine väljakutse hakkab lapse kasvatamisega peale. Palju sa suudad ennast pühendada väikesele inimesele, kas suudad hoida peret üleval? Need on järgmised viljakad katsed vaadata enesele otsa ja julgeneda olla mees.

Igaüks võib õppida põgenema, aga julgeda olla, on suurim julgus, mida nii mõnigi mees endalegi aimamata kogeb.

Lightyearis on hõlbus avada oma esimene investeerimiskonto ja hakata oma raha kasvatama aktsiatesse investeerides.

Läbi liitumislingi saate luua omale konto ja esimese 50€ kandmise eest saate omale kontole 20€.
https://lightyear.com/go/simo296


Lisa kommentaar

Email again:
google-site-verification=uuGweYWcEfmLWamjDJwAMm46Ov05FcqlfeFgsxm55vs